Witamy na TibiaFans!

Witaj na forum fanów Tibii!


#1 21-07-2008 00:21:05

Dzyl

User

Zarejestrowany: 21-07-2008
Posty: 32

Mity rooka xD

Tutaj mozemy podyskuwowac o legendach/mitach rooka
takich jak spike sword , ghoul itp



A co do spike sworda mam kilka wiadomosci

WAGA UWAGA!
Chciałbym spokojnie oznajmic ze wiem skad sie wziool i co robi minomag w minohell oraz skad spike sword. Oczywiscie nieweim jak sie tam dostac bo to by bylo WYDARZENIE NA SKALE SWIATOWA! 1000 playerow z tibi waliloby drzwiami i oknami aby sie dowiedziec. Ja chcialem tylko wyjasnic skad te wszystkie rzeczy na rooko - moze to pomoze wyjasnic jakas zagadke (spx nie bedzie to post w stylu: ''Wiem jak zdobyc spike trzeba tylko zucic tam 100k i samo przeniesie...'' - bo jak widze takie cos to krew we mnie sie gotuje!) Powiem co i jak tylko ze prosze nie pisac glupot. Jeśli jestes noobem nawet tego nieczytaj! A dla niedowiarkow co kilka zdan bede pisal akapit ze znakiem: ''Niewierzysz sam sie mozesz przekonac''.

MINOHELL I POSIŁKI

Dawno temu potwory wladaly rookiem. W koncu udalo sie ich wypedzic, minotaury poprosily o posilki z maina(z Mitwalin - tu chodzi o ten teleport za komnata MinoMaga, pelinl on role komunikatora i tedy przybywala pomoc). Jak widzicie w minohell bylo bardzo duzo minosow ale ani 1 orka (tylko wyzej jako straz poniewaz orkow uwazano za glupie istoty). To nie koniec poczynan minosow - wyslali oni widomosc do (przez tibijczykow tak nazywanego) Bearroomu czy jakos tak, a chodzilo w tej wiadomosci o to ze minosy potrzebowaly uzbrojenia do walki z ludzmi ktozy byli coraz liczebniejsi. Orkowie pod wodza 1 minosa z bearqestu przygotowali uzbrojenie i zamkneli w pokoiku a na strazy postawili niedzwiedzia. Czekali na minosow ktorzy odbiora uzbrojenie i broń. Jednak dlugo nienadchodzili poniewarz w poblizu krecilo sie zbyt duzo ludzi. Minos zakopal klucz do pokoiku z eq pod ziemia - i słusznie bo wkrotce zaatakowali ludzie (CipSoft przewidzial ze ludzie tu dotra i zabija orkow).

Nie wierzysz sam sie morzesz przekonac!
Jesli nie wierzysz w te informacje to przeczytaj:
+Genesis Tibii
+Ksiazki i listy z Minohell
+Ksiazki i listy z Bearroom
+Klucz zakopany przez minosa w Bearroom
+Teleport w Minohell
+inne zrodla

MINOMAG

Pewnie na to czekaliscie!

Ludzie wdarli sie do labiryntu, straże nic już niepomogą, śmierć, śmierć, straciliśmy łączność z Mitwalin...<nierozumialem o co chodzi w tym fragmencie> ...a czarownik(tu chodzi o MinoMaga) zamknal sie w swojej komnacie i nikogo niewpuszcza, ach biada nam, śmierć, śmierc, to już koniec... - taki fragment mozna preczytac w księdze-pamiętniku (?) w minohell. Mowil on o ostatnich chwilach jednego z minosow. Inna ksiega mowila ze Bearoom padł - nikt nieprzeżył... Były też listy w niezrozumiałym języku. Pomieszany orkowy z angielskim i jezykiem minosow. Kolega ktory expi w Mitwalin przyniusł mi księgi i widomości o tym ze mitwalin niemoze juz wspomagac Minohell itp. A wiec Minomag to po prostu czarodziej z Mitwalin ktory mnial pomo minosom ale stchórzył albo z jakiegos innego powodu schowal sie w swoim pomiszczeniu. A teraz uwaga! Było coś o drzwiach do MinoMaga ze nieda sie ich otworzyc zadnym z kluczów wytopionych w blasku ksiezyca krainy elfow lub ciemnosciach kopalni krasnoludow.. - cos takiego. Było ze magia je stworzyła i magia moze otworzyc (ciekawie to sobie ten MinoMag wymyslil bo na rooko nie ma magii - nieliczac runek i lifefluidow jesli to tak nazwac... albo manadrain szkieletow). W kazdym razie bylem blisko rozwiazania ale nic ale absolutnie NIC nieznalazlem, koledzy szukali nawet na Edron... Znalazlem tez cos o spike swordzie ale to zaraz na razie ocencie!

Nie wierzysz sam sie mozesz przekonac!!!

+ksiegi i listy w Minohell
+magiczne ''prady' i fire za drzwiami komnaty minomaga
+drzwi bez(?) klucza
+kartka z Mitwalin
+pamietnik samotnego minosa czy opuszczonego .


UWAGA NIEKTORE NIEPRZETLUMACZONE WYRAZY MOGA SIE TROCHE ROZNIC OD PRAWDZIWYCH BO NIEKTORYCH WYRAZOW ANGIELSKICH NIEZNAM!!! naprzyklad opuszczony albo samotny albo drzwi moga byc magiczne albo ''silne'' czy tak jakos.


z tym wszystkim sa powiazani:
NPC Amber NPC Dallheim NPC Veroth orz ghoul i oczywiscie spike sword orz dzwignia Toma!!!


Boots of Waterwalking jak sama nazwa wskazuje, można w nich chodzić po wodze (lecz jest to tylko legenda, nikt ich nigdy nie miał w posiadaniu)

Moze mozna je jakos zdobyc i dojsc do spike sworda po wodzie

U tego Blind Orc'a nie wyświetla się trade, dalej  się z nim rozmawia.Wiec moze on moze nam selnąc jakis rare item ??? tylko trzrba jakos powidziec w języku orków xD Kiedys jakis gm na rooku powiedzial tak "Szukacie za daleko a odpowiedz macie pod nosem" w odnosnie spike sworda.

A jak myslicie co to za teleport w roomie z minomagiem ??? krąża plotki ze to teleport z maina na rooka.... ale to tylko pogłoski....

Słyszalemt tez ze ten teleport u mino maga tepa do ghoula... Ale jest takze inna teza na zdobycie spike sworda.Wyczytałem gzdies ze na rooku podobno jest vampir .... wiem ze to pewnie niemozliwe bo jest on zbyt silne ale przeciez z niego własnie leci spike sword !!

A czyżby na rooku był kiedys dragon ?? widzialem screen jak koles mial double axe na rooku, screen chyba jeszcze z tibi 4.0... taka była grafika, kto wie co było kiedys na roooku.Zapewno gracze ktorzy grali w czasach starej tibi posiadają teraz brass armor , kiedys lecial on z minotaura... ale dlaczego npc na rooku skupują brass armor ??!! moze mozna jakoś go zdobyc!!!

Dobra troche sie rozpisałem

Mysle ze kiedys rozwiaze sie zagadka spike sworda ;P na wielu forach jest dyskusja o spike swordzie....

Offline

 

#2 21-07-2008 16:00:08

File

Administrator

3900151
Zarejestrowany: 13-07-2008
Posty: 12

Re: Mity rooka xD

Dzyl napisał:

ale dlaczego npc na rooku skupują brass armor ??!! moze mozna jakoś go zdobyc!!!

Bo Brass Armor wypada z Appeing Shienga (czy jakoś tak )

Offline

 

#3 25-07-2008 16:29:36

Jodla

Newbie

Zarejestrowany: 25-07-2008
Posty: 4

Re: Mity rooka xD

Nie brass armor nie wypada z niego tylko magic light wand i cos jeszcze

Offline

 

#4 25-07-2008 23:50:41

File

Administrator

3900151
Zarejestrowany: 13-07-2008
Posty: 12

Re: Mity rooka xD

Jodla napisał:

Nie brass armor nie wypada z niego tylko magic light wand i cos jeszcze

A no tak, nie wypada No to czemu NPC skupują Brass Armory?

Offline

 

#5 26-07-2008 14:02:50

Dzyl

User

Zarejestrowany: 21-07-2008
Posty: 32

Re: Mity rooka xD

nie wiem moze mozna wejsc jakos do mino mage.Bo z niego on leci.Ale kiedys z mino lecial i moze zapomnieli zmienic w npc xD

Offline

 

#6 26-07-2008 18:14:45

File

Administrator

3900151
Zarejestrowany: 13-07-2008
Posty: 12

Re: Mity rooka xD

Dzyl, właśnie o to chodzi że kiedyś nie można było sprzedać u NPC na Rooku Brass Armora. A pod 8.20 już można.

Offline

 

#7 26-07-2008 19:39:52

Dzyl

User

Zarejestrowany: 21-07-2008
Posty: 32

Re: Mity rooka xD

moznabylo zawsze... nawet na 7.9 pamietam ze moznabylo.Moze jednak moza wejsc do mino maga...

Offline

 

#8 26-07-2008 19:59:39

Jodla

Newbie

Zarejestrowany: 25-07-2008
Posty: 4

Re: Mity rooka xD

Ale brass armora da sie zlocic z mino maga bo raz na jakis okres czasu otwieaja drzwi ja pod tibie 8.0 widzialem 3 deady w pokoju z mino magiem

Ostatnio edytowany przez Jodla (26-07-2008 19:59:47)

Offline

 

#9 26-07-2008 20:29:47

Dzyl

User

Zarejestrowany: 21-07-2008
Posty: 32

Re: Mity rooka xD

lol jakby otworzyli to by ktos tam wlazl i weszedl w ten tp... a podobno ten tp przenosi do ghoula , na maina lub w jakies miejsce gdzie jest spike sword ( takie są opcje )

Offline

 

#10 27-07-2008 10:17:54

File

Administrator

3900151
Zarejestrowany: 13-07-2008
Posty: 12

Re: Mity rooka xD

Raczej przenosi do Ghoula, bo raz widziałem konto kolesia, miał 8lvl, residence- Rookhgard i w dedach miał że padł na Ghoulu. A co myślicie o tarantuli na Rooku? Można do niej wejść?

Offline

 

#11 27-07-2008 12:26:58

Dzyl

User

Zarejestrowany: 21-07-2008
Posty: 32

Re: Mity rooka xD

chyba nie bo ona tylko tak dla ozdoby jest xD lecą z niej zbyt dobre itemy jak na rooka

Offline

 

#12 28-07-2008 12:47:24

Jodla

Newbie

Zarejestrowany: 25-07-2008
Posty: 4

Re: Mity rooka xD

Zeby wejsc do tego tp tzeba najpierw zabic mino maga przenosi cie do ghoula ale jest teleport w koncie.

Offline

 

#13 28-07-2008 13:01:41

Dzyl

User

Zarejestrowany: 21-07-2008
Posty: 32

Re: Mity rooka xD

ale jesli przeniesie do ghoul to jak wyjzdiesz bo tam sciana jest ? moze pick ?xD ale raczej on przenosi do jakiegos miejsca z spike swordem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.logizycko.pun.pl www.eti-freaks.pun.pl www.katsumi.pun.pl www.wwefight.pun.pl www.polsat.pun.pl